Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

12. dubna 2021 se tým našich žáků Elektrotechniků ve složení Michal Rokyta, Ondřej Petruška a Roman Žůr přihlásil do školní ligy v počítačové hře Counter Strike Global Offensive. Dařilo se mu skvěle a probojoval se do finále celého turnaje.

 

Counter Strike Global Offensive je Česká středoškolská esport liga, které se účastní studenti středních škol z České a Slovenské republiky. V této lize reprezentují žáci naši školu pod názvem Lipnický nářez. V lize se hraje o ceny v hodnotě 17 500,- Kč.

 

Finále se konalo 5. června a vysílalo se na platformě twitch.tv a v televizi na stanici Chuck TV.

V něm náš lipnický tým podlehl soupeři 2:1. Lipnický nářez se tedy umístil na 2. místě ČSEL. Za umístění na 2. pozici vyhrál ceny v hodnotě 5 000 Kč.

 

V příloze Vám se můžete podíval na printscreen výsledného pavouka, který dokumentuje úspěšnou cestu našeho týmu za stříbrným pohárem.

 

Týmu ze Střední školy elektrotechnické gratulujeme za vynikající umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.