Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Dne 8. října se v Praze konalo celostátní finále soutěže Schrack Technik o novou učebnu. Naše škola soutěžila se soutěžním projektem s názvem Automaticky ovládaný skleník. Autoři projektu jsou žáci Marek Vybíral, Adam Řimák a Šimon Škop. Vedoucím projektu je pan učitel Tomáš Rob. Pracovní tým intenzivně pracoval na projektu již od zimy. Z důvodu epidemiologických opatření se finále mohlo uskutečnit až teď v říjnu.

Finále probíhalo formou prezentace modelů, které si školy přivezli s sebou, a následného zodpovídání otázek, jež kladla porota. Vyhodnocení bylo náročné a vyhlášení vítězů se uskutečnilo až v pozdních odpoledních hodinách. A jak jsme dopadli? V konkurenci prestižních průmyslovek a dalších škol z celé České republiky naši žáci vybojovali krásné 5. místo! Děkujeme žákům za vynikající reprezentaci školy v našem hlavním městě a všem učitelům i dalším zaměstnancům školy, kteří se na projektu a finále podíleli.