Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Připravujeme naše žáky na zkoušky z anglického jazyka v partnerství s Autorizovaným centrem zkoušek Cambridge English P.A.R.K. Se začátkem školního roku 2021/2022 se naše škola stala partnerskou školou Autorizovaného centra zkoušek Cambridge English P.A.R.K. Učitelky anglického jazyka a žáci školního kroužku B2 First, připravující se na složení cambridgeské zkoušky na úrovni B2, tímto získávají metodickou podporu. Konkrétně to budou výukové materiály, účast na konferencích a webinářích o zkouškách Cambridge, které připravili rodilí mluvčí a zkušení hodnotitelé. Žáci naší školy budou mít rovněž možnost otestovat své znalosti formou testu nanečisto, získávají slevu na zkoušku a další benefity.

 

V týdnu od 11.10.2021 se každý den mohou žáci školního kroužku zúčastnit online lekce k jednotlivým částem zkoušky B2 First a zapojit se do diskuze přímo s examinátory. Zatímco jsme se stali partnerem P.A.R.K, přípravy na získání mezinárodního certifikátu jsou v plném proudu! Žáci kroužku se připravují na certifikát B2 First. Tento celosvětově uznávaný certifikát s celoživotní platností oceňuje znalosti jazyka a otevírá dveře k dalšímu studiu a zaměstnání doma i v zahraničí. S každým týdnem se žáci kroužku a jejich učitelky přibližují cíli. Účastníci kroužku B2 First, the world is your oyster!