Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

V pondělí 25. dubna se konalo okresní kolo soutěže ve Středoškolské odborné činnosti (SOČ). Organizátorem bylo SVČ Atlas a Bios, Přerov. Soutěž proběhla distanční formou.

Naši školu reprezentovali studenti: Marek Vybíral (3B) v oboru Elektrotechnika s prací Automatický skleník, Marek Hradil (3EF) v oboru Informatika s řešením Správy herních serverů a Jakub Šťastný (3EF), který v oboru Informatika prezentoval vytvoření Webové aplikace na filmové a seriálové kvízy. Do krajského kola SOČky postoupili Marek Vybíral a Jakub Šťastný, oba se umístili na prvním místě ve svých kategoriích. Marek Hradil se umístil na třetí příčce. Krajské kolo se uskuteční 10. května 2022 na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a bude již probíhat prezenčně.

Postupující žáci porotcům předloží tištěnou verzi své práce, předvedou připravenou videoprezentaci a vše před odbornou porotou budou obhajovat. Přejme jim, aby byli stejně úspěšní jako v okresním kole! Vždyť postup do celostátního kola je tak lákavý!