Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Dne 13. 12. 2022 se studenti Střední školy elektrotechnické zúčastnili místního kola ve florbale, které se konalo v Městské hale v Lipníku nad Bečvou. Celkem se zúčastnilo pět škol (dvě z Lipníku nad Bečvou a tři z Hranic na Moravě).

První utkání se naši chlapci rozehráli na hranické průmyslovce s výhrou 3:0. Následovalo utkání se Střední odbornou školou z Hranic, které skončilo také vítězstvím SŠE 5:2. Ve třetím utkání se naši studenti setkali se studenty Střední průmyslové školy stavební z Lipníku nad Bečvou, které porazili s výsledkem 5:2.

Poslední utkání bylo velmi napínavé a hráči SŠE to nejspíš také pociťovali, protože se dopustili několika trestných chyb proti hráčům Gymnázia Hranice, za které následovaly dva nájezdy, které Hranice proměnily v gól. Naštěstí se naši kluci nevzdali a své chyby byli schopni napravit i během oslabení a utkání skončilo remízou 2:2. Tím se potvrdilo celkové vítězství SŠE a postup do vyššího kola soutěže.

Hráčům gratulujeme k vítězství a za skvělou reprezentaci školy. Těšíme se na výsledek v okresním kole.

Děkujeme rovněž společnosti Uniongrid, která se stala sponzorem pořízení nových sportovních dresů v barvách naší školy s logem školy a firmy.