Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Stříbrné místo ve streetballu Olomouc

Ve čtvrtek 22. června se žáci Střední školy elektrotechnické zúčastnili turnaje ve streetballu, který se konal v Olomouci na venkovním parkovišti obchodního centra Galerie Šantovka. Pořadatelem soutěže je Česká streetballová asociace, z.s., která se podílí na charitativní činnosti, a za každý bod, který hráči získali, putovalo 30 Kč na dobrou věc.

 

Žáci školy Adam Kadeřábek, Filip Tichavský, Šimon Hudeček a Jiří Šustek stáli proti jedenácti dalším týmům jiných středních škol Olomouckého kraje. Mezi soupeři byli i vysoko postavení ligoví hráči. Naši sportovci však věděli, do čeho jdou, a přes extrémní vedra se jim podařilo vybojovat krásné druhé místo, stříbrné medaile a poukázku do Intersportu v hodnotě šesti tisíc korun.

 

Náš tým tak navázal na úspěch z minulého ročníku, kdy si z turnaje odnesl zlaté medaile, a potvrdil výbornou úroveň basketbalistů na naší škole. 

 

Gratulujeme!