Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Fotbalové utkání mezi lipnickými školami

Dne 4. října 2023 se konalo napínavé fotbalové utkání mezi Střední školou elektrotechnickou (SŠE) a Střední průmyslovou školou stavební (SPŠS) v okrsku Lipník. Soutěž probíhala na hřišti v Lipníku nad Bečvou a byla pořádána ve spolupráci s AŠSK ČR Přerov a SLŠ Hranice. 

 

První poločas zápasu skončil bezbrankovou remízou, ale druhý poločas byl plný akce a vzrušení. Naše škola SŠE se ujala vedení poté, co Pavel Nový asistoval a Martin Váleček skvěle střelil branku. SPŠS však rychle vyrovnala. Následně se nám podařilo znovu získat vedení po asistenci Radomíra Krčmáře a další střelené brance Martinem Válečkem. SPŠS se však nevzdala a znovu srovnala skóre. Rozhodující okamžik přišel, když Vojtěch Pečeňa úspěšně proměnil penaltu, a zajistil tak výhru SŠE 3:2. 

 

Toto utkání bylo součástí postupového kola, a naše škola SŠE by chtěla poděkovat všem hráčům. Děkujeme rovněž fanouškům, kteří do utkání vnášeli tu pravou atmosféru.

Gratulujeme k vítězství a přejeme hodně úspěchu v dalším průběhu soutěže.