Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Turnaj ve volejbalu

Dne 4. října se žáci naší školy zúčastnili okresního kola turnaje ve volejbalu, který se konal ve Sportovní hale v Přerově. 

 

Naši žáci předvedli velmi kolektivní a obětavý výkon v každém utkání, hrálo se vždy na dva vítězné sety. Naše bilance byly dvě vítezství a dvě velmi, opravdu velmi těsné porážky, kdy jednou nás neporazil lepší tým, ale spíše naše chyby pramenící z obrovské snahy a chuti po vítezství, ve druhém případě ale porážka byla velmi krutá, jelikož soupeř byl poskládaný ze samých aktivních hráčů volejbalu a jejich výkony předčily všechny další zúčastněné školy o "parník", spíše o dva. 

 

Třetí místo v konečném účtování bylo bráno s velkou pokorou k tomu, že jsme neměli čas a možnost se sehrát a každá další minuta na hřišti svědčila o lepší a lepší herní souhře. 

 

Chtěl bych velmi pochválit všechny žáky naší školy, kteří se o krásné umístění naší školy zasloužili a já osobně jsem cítil za předvedené výkony a postavení se k soutěži velkou hrdost. Byla to skvělá reprezentace naší školy.

 

Mgr. Jaroslav Hýzl, učitel TV