Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Majitel hotelu pochválil organizaci a žáky na LVK

Moc nás těší dopis majitele hotelu Ing. Mikudíka, v němž chválí organizaci lyžařského výcvikového kurzu a naše žáky, kteří se kurzu zúčastnili. Se svolením pisatele dopis uveřejňujeme:

 

Pochvala a poděkování za organizaci lyžařského výcviku

 

Dobrý den, 

 

nejprve bych Vám rád poděkoval za skvělou přípravu a organizaci lyžařského kurzu, zejména Jaroslavu Hýzlovi a také jeho kolegům, se kterými jsem měl možnost se setkat.

Kapacitu v hotelu Oberwirt  jsme nabídli jen výjimečně pro Váš lyžařský výcvik, protože naše chata pro lyžařské kurzy byla již na celou sezónu  obsazená.  Opravdu jsem  se také obával, že po zkušenostech s jinými skupinami právě na zmíněné chatě budu mého rozhodnutí litovat a ještě k tomu jen kluci ve věku 16-18let, ale byl jsem velmi mile překvapen.

 

Studenti  byli velice slušní, ochotní a pořádní, dokonce i zdravili :), jejich spolupráce s učiteli se mi velice líbila.

 

Konečně jsem po dlouhé době viděl respekt a uznání učitele, která se v posledních letech vytratila. To jsem u těchto pobytů více než 40 let.

 

Nemohu hodnotit metodiku výuky, protože jsem u ní nebyl, ale co se tyče mého pohledu, byla celá akce výborně organizačně zvládnutá a personálně dobře obsazená. 

Pokud máte i z Vaší strany kladné hodnocení od účastníků kurzu a budete chtít i v budoucnu lyžařský výcvik nebo pobyt v hotelu Oberwirt opakovat, budu rád za další spolupráci.

 

S pozdravem 

 

Petr Mikudik 

Mit freundlichen Grüssen

Dipl.-Ing. Petr Mikudik 

Österreich

 

Tak co, příští rok zopakujeme?