Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Miniburza pracovních příležitostí

Dne 23. dubna se konala ve společenském sále domova mládeže miniburza pracovních příležitostí. Celkem 10 firem úzce spolupracujících se školou zde budoucím absolventům školy představilo oblast svého podnikání a aktuální pracovní nabídky. V druhé části žáci přicházeli ke stánkům, kde jim zástupci firem blíže popsali možnou spolupráci a odpovídali na jejich dotazy.

 

Akce se zúčastnili žáci čtvrtého ročníku maturitních oborů Informační technologie, Elektrotechnika a Mechanik elektrotechnik a žáci třetího roččníku oboru Elektrikář.

 

Společné setkání žáků, kteří již brzy opustí brány školy, a zaměstnavatelů se vydařilo, o čemž svědčí ohlasy jak žáků tak představitelů firem. Zájem o absolventy oborů elektrotechniky a IT je velmi vysoký. Těší nás také zájem firem z širokého regionu o naše absolventy, vždyť bychom mezi prezentujícími firmami našli destinace jako Lipník nad Bečvou, Přerov, Hranice, Olomouc, ale i Prostějov, Rožnov pod Radhoštěm a Vsetín, ale i z pestrého zaměření jako elektrotechnika, výroba mikroprocesorů, energetika, elektrotechnické zabezpečení na železnici, automobilový průmysl nebo i výroba speciálních přívěsů na přepravu koní.