Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Naši žáci montovali podium u kulturního střediska ECHO

Žáci naší školy se v rámci praxe zapojili do montáže podia u kulturního střediska Echo Lipník nad Bečvou. Jednalo se jak o sestavení pódiových podest, tak i střešní konstrukce, včetně natažení střešní plachty. Naši žáci využili svých elektrotechnických znalostí a dovedností a dokázali zapojit i zvukovou a osvětlovací techniku. 

Zaměstnanci SVČ žákům poděkovali za vzornou práci a přístup a na závěr paní ředitelka SVČ žákům předala sladkou odměnu. 

 

Taky jsme obdrželi zprávu od paní ředitelky, z níž vyjímáme:

 

„Moc děkuji za to, že kluci přišli, ani nevíte, jak moc jste nám pomohli!!!

Chlapi kluky moc chválí!!!

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci!“ 

 

Na neposledním místě žáky chválí i vychovatelka na domově mládeže paní Linhartová, která spolupráci koordinovala:

 

„Já sama jsem žáky pochválila ihned na místě, opravdu se k práci postavili zodpovědně, musím vyzvednout i chování, kdy jsem žáky nemusela vůbec napomenout. Musím s noblesou říci, že jsem hrdá na to, že žáci byli právě z naší školy.“

 

To opravdu zahřeje u srdce!