Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Konference spojovacího vojska

Dne 5. června se žáci naší školy zúčastnili Konference spojovacího vojska na armádním polygonu v blízkosti Lipníka Nad Bečvou. Konference spojuje jak privátní, tak armádní sektor a hledají se možnosti spolupráce. Naše škola se akce zúčastnila z důvodu vzdělávání schopných elektrotechniků, kteří jsou i v Armádě ČR velmi žádaní.

 

K vidění byla široká ukázka elektrotechniky, informatiky, kyberbezpečnosti, rádio a satelitní techniky. Nedílnou součástí je také autonomie a s tím spojené dopravní prostředky – jak letadla, drony, tak i vozidla či roboti. Žáci se zajímali o aktuální trendy ve vývoji a moc si to užili.

 

Ing. Lukáš Koziel

Učitel elektrotechniky