SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Úvodní informace

Mgr. Michael Tesař – ředitel školy

 

Časy přihlášení:  8:00 – 8:10, 8:45 – 8:55, 9:30 – 9:40, 10:15 – 10:25, 11:00 – 11:10

Odkaz k přihlášení: ukončeno

 

2020dod01.jpg (JPG 516x387px )

  • O škole
  • Nabídka oborů
  • Stipendijní programy
  • Přijímací řízení
  • Uplatnění
  • Spolupráce s firmami

 

 

 

 

Propagační leták

 

4leté maturitní obory

 

Učební plán 18-20-M01 Informační technologie

Učební plán 26-41-L01 Mechanik elektrotechnik

Učební plán 26-41-M01 Elektrotechnika

 

3leté učební obory

 

Učební plán 26-51-H01 Elektrikář – silnoproud

Učební plán 26-51-H01 Elektrikář – solární energie

 

Organizace výuky - Elektronika

Ing. Petr Obadal – zástupce ředitele pro teoretickou výuku

Časy přihlášení:  8:15 – 8:25, 9:00 – 9:10, 9:45 – 9:55, 10:30 – 10:40, 11:15 – 11:25 

Odkaz k přihlášení: ukončeno

 

 

2020dod02.png (PNG 395x255px )

  • Vyučované předměty
  • Všeobecné a odborné předměty
  • Praxe a odborný výcvik
  • Maturitní a závěrečné zkoušky
  • Organizace vyučování
  • Elektronika

 

 

Elektrotechnika – Elektrická měření      

Ing. Radek Číhal – učitel odborných předmětů

Časy přihlášení: 8 : 15 – 11 : 30

Odkaz k přihlášení: připravujeme

 

 

2020dod03.png (PNG 391x251px )

Obory: Mechanik elektrotechnik, Elektrikář, Elektrotechnika

  • Základy elektrotechniky
  • Silnoproudá technika
  • Energetika
  • Elektrická měření

 

 

Číslicová technika – Mikroprocesorová technika   

Ing. Jan Bortl PhD. – učitel odborných předmětů

Časy přihlášení: 8 : 15 – 11 : 30

Odkaz k přihlášení: ukončeno

 

2020dod04.jpg (JPG 393x314px )

Obory: Elektrotechnika, Informační technologie

  • Základy číslicové techniky
  • Kombinační a sekvenční logika
  • Mikrokontroléry (mikropočítače)
  • Assembler, jazyk mikropočítačů
  • Programovací jazyk C

 

 

Hardware  - Operační systémy – Počítačové sítě

Ing. Josef Doležel – učitel IT předmětů

Časy přihlášení: 8 : 15 – 11 : 30

Odkaz k přihlášení: ukončeno

 

 

2020dod05.jpg (JPG 391x260px )

Obory: Informační technologie, Elektrotechnika

  • Počítačové sestavy
  • Počítačové sítě
  • Operační systémy
  • Databáze
  • Praxe

 

 

Informatika – Programování – Automatizace a robotika

Ing. Petr Hronek – učitel IT předmětů

Časy přihlášení: 8 : 15 – 11 : 30

Odkaz k přihlášení: ukončeno

 

2020dod06.png (PNG 391x251px )

Obory: Informační technologie, Elektrotechnika

  • Výuka předmětu Informatika
  • Aplgoritmizace a programování
  • Programovací jazyky
  • Prgramování PLC, Arduino 
  • Automatiace a robotika
  • Praktická cvičení

 

 

Odborný výcvik

Jan Valenta – učitel ODV

Čas přihlášení: 8 : 15 – 11 : 30 

Odkaz k přihlášení: ukončeno

 

2020dod07.jpg (JPG 275x183px )

Obory: Mechanik elektrotechnik, Elektrikář

  • Organizace odborného výcviku
  • Solární energetika
  • Slaboproud
  • Silnoproud
  • Odborný výcvik u firmy

 

 

ZOOM – technická podpora:

  1. Po kliknutí na odkaz potvrďte stažení a instalaci aplikace ZOOM meeting.
  2. Po instalaci budete připojeni k videokonferenci.
  3. Instalaci provedete pouze jednou
  4. Při opakovaném připojení pomocí jiného odkazu pouze potvrdíte vstup na videokonferenci.
  5. Pro písemné dotazy lze používat chat, který je součástí ZOOM meetingu.