Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Den otevřených dveří

Střední škola elektrotechnická organizuje několik dnů otevřených dveří v průběhu školního roku, a to v období od listopadu do února.

 

Dny otevřených dveří ve školním roce 2023 / 2024

 

Den otevřených dveří v Lipníku nad Bečvou

 

Pokud se den otevřených dveří, jsou otevřeny všechny základní budovy školy, tedy samotná škola na Tyršově ulici, budova dílen Na Horecku i domov mládeže na ulici Bratrská. Uchazeči si mohou prohlédnout kmenové učebny, specializované elektrotechnické a IT učebny a učebny odborného výcviku, kde si mohou vyzkoušet praktické činnosti začínajících elektrikářů, jako je např. zapojení elektrického obvodu s žárovkou. Zájemci u ubytování na domově mládeže si prohlédnout domov mládeže – ukázkový pokoj, sociální zařízení apod.

 

Uchazeči a jejich rodiče mají přiděleného učitele nebo žáka školy, který je školou provází. V každé učebně splní uchazeč nějaký úkol a na posledním stanovišti je odměněn drobným dárkem.

 

Rodiče mají dotazy o studiu, o adekvátním výběru oboru pro své dítě, o organizaci přijímacího řízení, o přípravném kurzu – na všechny najdou odpovědi.

 

Na dni otevřených dveří v Lipníku se mohou prezentovat také partnerské firmy. Popisují např. možnosti praktické výuky ve firmě, získání firemního stipendia nebo budoucího uplatnění.

 

Zaznamenáváme vysokou účast rodičů, uchazečů z devátých, ale už i osmých tříd, bývalých absolventů a přátel školy na posledních dnech otevřených dveří v Lipníku nad Bečvou. To nás těší. Den otevřených dveří chápeme jako slavnostní přehlídku školy. Odměnou jsou pro nás pozitivní reakce našich hostů, kteří si chválí příjemnou atmosféru školy i odborné vybavení. Nezmeškejte další dny ve školním roce 2020-2021 a navštivte nás. 

 

Skupinové návštěvy školy

Jste výchovný (kariérový) poradce na základní škole a máte zájem o skupinovou návštěvu školy na dni otevřených dveří, případně v jiný termín? Oslovte vedení školy. Váš požadavek budeme řešit.