Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Kontakty

Adresa školy

Střední škola elektrotechnická,
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Tyršova 781/11
751 31, Lipník nad Bečvou
GPS: 49°31'30.7"N 17°34'19.4"E

 

(+420) 581 773 740
sse@sse-lipniknb.cz

Web: www.sse-lipniknb.cz

 

IČO: 008 453 70
DIČ: CZ 008 453 70
IZO: 130 001 457
REDIZO: 600 171 337
Datová schránka: bqvxrbw

Mapa

 

 

olomoucky_kraj.png (PNG 1200x358px )

msmt01.jpg (JPG 1597x374px )

 

 

bm_cez_kdejinde_partnerskeskoly_bannery_.jpg (JPG 476x201px )

aeev.png (PNG 508x512px )

 

 

Ředitelství - Tyršova (581 773 740, 581 771 028)

Místnost / Klapka Jméno Funkce E-mail
Ředitelna / 22 Mgr. Michael Tesař Ředitel školy tesarm@sse-lipniknb.cz
Sekretariát / 21 Tereza Malá Asistentka ředitele malat@sse-lipniknb.cz

 

 

Teoretická výuka - Tyršova (581 773 740)

Místnost / Klapka Jméno Funkce E-mail
Kabinet ZŘ / 23 Ing. Petr Obadal Zástupce ředitele obadalp@sse-lipniknb.cz
Společenskovědní předměty
Kabinet VP / 36 PaedDr. Eva Křeménková Předsedkyně PK společenskovědní, výchovná poradkyně kremenkovae@sse-lipniknb.cz
Kabinet VP / 36 Bc. Adéla Hájková Učitelka ANJ, SPV hajkovaa@sse-lipniknb.cz
Kabinet JAZ / 31 Ing. Hana Ledvinová Učitelka ANJ ledvinovah@sse-lipniknb.cz
Kabinet JAZ / 31 Mgr. Dagmar Sedláčková Učitelka ANJ sedlackovad@sse-lipniknb.cz
Kabinet JAZ / 31 Ing. Bohumila Fliedrová Učitelka EKO fliedrovab@sse-lipniknb.cz
Kabinet SPV / 29
Mgr. Simona Egermajerová
Učitelka CJL, metodička prevence egermajerovas@sse-lipniknb.cz
Kabinet SPV / 29 Mgr. Regina Lutková
Učitelka ANJ
lutkovar@sse-lipniknb.cz
Kabinet SPV / 29 Bc. Tereza Ptáčková
Učitelka CJL, SPV
ptackovat@sse-lipniknb.cz
Kabinet TEV / 33 Mgr. Štěpánka Pořízková Učitelka TEV porizkovas@sse-lipniknb.cz
Kabinet TEV / 33 Mgr. Jaroslav Hýzl
Učitel TEV
hyzlj@sse-lipniknb.cz
Kabinet TEV / 33
Mgr. Stanislav Hanousek Učitel TEV hanouseks@sse-lipniknb.cz
Přírodovědné předměty
Kabinet PV / 37 Mgr. Hana Víšková Předsedkyně PK přídovědní, koordinátorka spolupráce s firmami viskovah@sse-lipniknb.cz
Kabinet PV / 37 RNDr. Ondřej Zezula Učitel MAT zezulao@sse-lipniknb.cz
Kabinet MAT / 28
Mgr. Čestmír Nakládal Učitel MAT nakladalc@sse-lipniknb.cz
Kabinet MAT / 28 Ing. Michal Hýnar Učitel MAT
hynarm@sse-lipniknb.cz
Odborné předměty
Kabinet ELK / 35 Ing. Miroslav Chyška Předseda PK odborných předmětů elektro chyskam@sse-lipniknb.cz
Kabinet PV / 37 Ing. Irena Kleinová Koordinátka EVVO, učitelka ODP
kleinovai@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT / 32 Ing. Josef Doležel Předseda PK odborných předmětů IT, metodik IT, učitel IT dolezelj@sse-lipniknb.cz
Kabinet ELK / 35 Ing. Jan Bortl, PhD. Učitel ODP bortlj@sse-lipniknb.cz
Kabinet ELK / 35 Ing. Petr Hronek Učitel ODP hronekp@sse-lipniknb.cz
Kabinet ELK / 35 Ing. Lukáš Koziel Učitel ODP koziell@sse-lipniknb.cz
Kabinet ELK / 35 Ing. Marcelo Herrera, PhD. Učitel ODP herreram@sse-lipniknb.cz
Kabinet ELK / 35 Ing. Jaroslav Pokrupa Učitel ODP pokrupaj@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT  / 32 Mgr. Vojtěch Franek Učitel IT franekv@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT  / 32 Mgr. Tomáš Foltánek
Učitel IT
foltanekt@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT  / 32 Mgr. Jan Tomiga
Učitel IT tomigaj@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT  / 32 Patrik Lehner Učitel IT
lehnerp@sse-lipnikn.cz
Kabinet PV / 37 Ing. Radek Číhal Učitel ODP
cihalr@sse-lipniknb.cz
Kabinet ELK / 35 Ing. Milada Figalová
Učitelka IT
figalovam@sse-lipniknb.cz
Asistent pedagoga      
Kabinet TEV / 33 Eva Červenková Asistentka pedagoga cervenkovae@sse-lipniknb.cz

 

Praktická výuka - Horecko  (581 773 747)

Místnost Jméno Funkce E-mail
Kancelář Vlastimil Borovička Předseda PK odborného výcviku borovickav@sse-lipniknb.cz
Učebna Rudolf Háze Učitel ODV hazer@sse-lipniknb.cz
Učebna Jiří Horák
Učitel ODV horakj@sse-lipniknb.cz
Učebna Edvard Hrazdira
Učitel ODV hrazdirae@sse-lipniknb.cz
Učebna Vladimír Machura Učitel ODV machurav@sse-lipniknb.cz
Učebna Tomáš Rob Učitel ODV robt@sse-lipniknb.cz
Učebna Vladimír Šenk Učitel ODV senkv@sse-lipniknb.cz
Učebna Milan Šťastný
Učitel ODV
stastnym@sse-lipniknb.cz
Učebna Jan Valenta Učitel ODV valentaj@sse-lipniknb.cz
Učebna
Jaroslav Frankovič
Učitel ODV
frankovicj@sse-lipniknb.cz

 

Ekonomický úsek - tyršova  (581 773 740, 581 771 028)

Místnost / Klapka Jméno Funkce E-mail
Kancelář / 25 Margita Kreutzová Zástupkyně ředitele pro ekonomiku a provoz (581 200 935) kreutzovam@sse-lipniknb.cz
Kancelář / 27 Bc. Renáta Vaculinová Hlavní účetní (581 771 028) vaculinovar@sse-lipniknb.cz
Kancelář / 26 Vladimíra Metelková Účetní (581 200 937) metelkovav@sse-lipniknb.cz
Kancelář / 24  Martin Muzikář Provozní technik (581 200 697) muzikarm@sse-lipniknb.cz

 

Domov mládeže - Bratrská (581 771 029)

Místnost Jméno Funkce E-Mail
Kancelář Martina Rešková Vedoucí DM reskovam@sse-lipniknb.cz
Kancelář Karla Linhartová Vychovatelka linhartovak@sse-lipniknb.cz
Kancelář Mgr. Lukáš Hudeček
Vychovatel hudecekl@sse-lipniknb.cz
Kancelář Mgr. Josef Sztuchlík Vychovatel sztuchlikj@sse-lipniknb.cz
Kancelář
Irena Křížová
Vychovatelka
krizovai@sse-lipniknb.cz

 

Školní jídelna - Bratrská (581 772 743)

Místnost Jméno Funkce E-Mail
Kancelář Silvie Skřečková Vedoucí ŠJ skreckovas@sse-lipniknb.cz

 

Třídní učitelé ve školním roce 2023/2024

Třída Třídní učitel Zastupující třídní učitel
1B Mgr. Tomáš Foltánek Mgr. Jan Tomiga
1C Ing. Irena Kleinová RNDr. Ondřej Zezula
1E Mgr. Dagmar Sedláčková Ing. Hana Ledvinová
1F Mgr. Jan Tomiga Mgr. Tomáš Foltánek
2B Mgr. Hana Víšková PaedDr. Eva Křéménková
2C Mgr. Čestmír Nakládal Mgr. Hana Víšková
2E Ing. Lukáš Koziel Ing. Petr Hronek
2F Ing. Petr Hronek Ing. Lukáš Koziel
3B PaedDr. Eva Křeménková Mgr. Hana Víšková
3C Ing. Radek Číhal RNDr. Ondřej Zezula
3D Mgr. Simona Egermajerová
Mgr. Štěpánka Pořízková
3E Mgr. Štěpánka Pořízková Mgr. Simona Egermajerová
3F Mgr. Vojtěch Franek Ing. Josef Doležel
4B Ing. Hana Ledvinová Mgr. Dagmar Sedláčková
4EF Ing. Josef Doležel Mgr. Vojtěch Franek

 

Konzultační hodiny ve školním roce 2023/2024

Pedagogický pracovník Termín
Mgr. Michael Tesař Pondělí: 13:30 - 14:30, po předchozí domluvě
Ing. Jan Bortl, PhD. Čtvrtek 15:00 - 16.00 hod, po předchozí domluvě
Ing. Radek Číhal Úterý - Pátek: 7:10 - 7:55
Ing. Josef Doležel Pondělí: 12:30 - 13:15
Mgr. Simona Egermajerová Středa 12:00 - 13:00, případně dle předchozí domluvy
Ing. Milada Figalová Liché úterý: 13:30 – 15:00, Sudé pondělí: 12:30 – 13:30
Ing. Bohumila Fliedrová Sudý čtvrtek: 13:20 - 14:00, případně jiný termín dle předchozí domluvy
Mgr. Tomáš Foltánek Pátek: 13:15 - 14:00
Mgr. Vojtěch Franek Pondělí: 12:30 - 13:15
Bc. Adéla Hájková Lichý čtvrtek: 12:20 - 13:00, vždy po předchozí domluvě
Ing. Marcelo Herrera, PhD. Čtvrtek: 15:00 - 16:00
Ing. Petr Hronek Pondělí a Středa: 7:00 - 7:55, Čtvrtek 14:00 - 15:00, vždy dle předchozí domluvě
Ing. Michal Hýnar Liché úterý: 7:10 - 7:55, další termíny po předchozí domluvě
Mgr. Jaroslav Hýzl Liché pondělí: 12:30 - 13:00 
Ing. Miroslav Chyška Sudé úterý: 15:00 - 16:00
Ing. Irena Kleinová Pondělí - Čtvrtek: 7:10 - 7:55
Ing. Lukáš Koziel

Lichý pátek: 13:20 – 14: 10,  Sudý pátek: 12:30-13:30, nebo dle předchozí domluvy

PaedDr. Eva Křeménková Čtrtek a  Pátek: 7:15 - 7:55 - vždy po předchozí domluvě
Ing. Hana Ledvinová Úterý 12:30-13:15, dle domluvy
Patrik Lehner Úterý: 13:20 - 14:30
Mgr. Regina Lutková Středa: 12:30 - 13:15 
Mgr. Čestmír Nakládal Úterý: 13:20 - 14:05
Ing. Petr Obadal Liché úterý: 15:00 - 16:00, Sudé úterý: 14:00 - 16:00, případně jiný termín, vždy dle předchozí domluvě
Mgr. Štěpánka Pořízková Sudá středa: 14:30 - 15:00 případně jiný čas po předchozí domluvě
Bc. Tereza Ptáčková Liché úterý: 8:50 - 9:35, Sudé úterý: 8:00 - 8:45, případně dle předchozí domluvy
Mgr. Dagmar Sedláčková Úterý: 7:20 - 7:55, nebo po domluvě e-mailem
Mgr. Jan Tomiga Čtvrtek: 11:40 - 12:25
Mgr. Hana Víšková Pátek: 13:30 - 14:15
RNDr. Ondřej Zezula Sudé úterý: 13:30 - 14:15