SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Kontakty

Adresa školy

Střední škola elektrotechnická,
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Tyršova 781/11
751 31, Lipník nad Bečvou
GPS: 49°31'30.7"N 17°34'19.4"E

 

(+420) 581 773 740
sse@sse-lipniknb.cz

Web: www.sse-lipniknb.cz

 

IČO: 008 453 70
DIČ: CZ 008 453 70
IZO: 130 001 457
REDIZO: 600 171 337
Datová schránka: bqvxrbw

Mapa

 

 

olomoucky_kraj.png (PNG 1200x358px )

msmt01.jpg (JPG 1597x374px )

 

 

partnerska_skola_cez.jpg (JPG 475x200px )

aeev.png (PNG 508x512px )

 

 

Ředitelství - Tyršova (581 773 740, 581 771 028)

Místnost / Klapka Jméno Funkce E-mail
Ředitelna / 22 Mgr. Michael Tesař Ředitel školy tesarm@sse-lipniknb.cz
Sekretariát / 21 Tereza Malá Asistentka ředitele malat@sse-lipniknb.cz

 

 

Teoretická výuka - Tyršova (581 773 740)

Místnost / Klapka Jméno Funkce E-mail
Kabinet ZŘ / 23 Ing. Petr Obadal Zástupce ředitele obadalp@sse-lipniknb.cz
Společenskovědní předměty
Kabinet VP / 36 PaedDr. Eva Křemenková Předsedkyně PK společenskovědní, kariérová a výchovná poradkyně, preventistka školy kremenkovae@sse-lipniknb.cz
Kabinet AJ / 32 Ing. Hana Ledvinová Učitelka ANJ ledvinovah@sse-lipniknb.cz
Kabinet AJ / 32 Mgr. Michaela Albrechtová Učitelka ANJ albrechtovam@sse-lipniknb.cz
Knihovna / 31 Mgr. Marie Zatloukalová Učitelka CJL, ZSV zatloukalovam@sse-lipniknb.cz
Knihovna / 31 Ing. Bohumila Fliedrová Učitelka EKO fliedrovab@sse-lipniknb.cz
Přírodovědné předměty
Kabinet MF / 37 Mgr. Hana Víšková Předsedkyně PK přídovědní, koordinátorka spolupráce s firmami viskovah@sse-lipniknb.cz
Kabinet MF / 37 RNDr. Ondřej Zezula Učitel MAT zezulao@sse-lipniknb.cz
Kabinet MF / 37 Mgr. Josef Sztuchlík Učitel MAT sztuchlikj@sse-lipniknb.cz
Kabinet EL / 35 Mgr. Stanislav Hanousek Učitel TEV hanouseks@sse-lipniknb.cz
Odborné předměty
Kabinet EL / 35 Ing. Miroslav Chyška Předseda PK odborných předmětů chyskam@sse-lipniknb.cz
Kabinet EL / 37 Ing. Irena Kleinová Koordinátka EVVO, učitelka EL kleinovai@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT / 32 Ing. Josef Doležel Metodik IT, učitel IT dolezelj@sse-lipniknb.cz
Kabinet EL / 35 Ing. Jan Bortl PhD. Učitel IT bortlj@sse-lipniknb.cz
Kabinet EL / 35 Ing. Petr Hronek Učitel IT hronekp@sse-lipniknb.cz
Kabinet IT  / 32 Mgr. Vojtěch Franek Učitel IT franekv@sse-lipniknb.cz
Kabinet EL / 37 Ing. Radek Číhal Učitel EL cihalr@sse-lipniknb.cz

 

Praktická výuka - Horecko  (581 773 747)

Místnost Jméno Funkce E-mail
Kancelář Vlastimil Borovička Předseda PK odborného výcviku borovickav@sse-lipniknb.cz
Učebna Rudolf Háze Učitel ODV hazer@sse-lipniknb.cz
Učebna Tomáš Rob Učitel ODV robt@sse-lipniknb.cz
Učebna Vladimír Šenk Učitel ODV senkv@sse-lipniknb.cz
Učebna Jan Valenta Učitel ODV valentaj@sse-lipniknb.cz

 

Ekonomický úsek - tyršova  (581 773 740, 581 771 028)

Místnost / Klapka Jméno Funkce E-mail
Kancelář / 25 Mgr. Hana Svatoňová Zástupkyně ředitele pro ekonomiku a provoz (581 200 935) svatonovah@sse-lipniknb.cz
Kancelář / 27 Bc. Renáta Vaculinová Účetní (581 771 028) vaculinovar@sse-lipniknb.cz
Kancelář / 24  Martin Muzikář Provozní technik (581 200 697) muzikarm@sse-lipniknb.cz

 

Domov mládeže - Bratrská (581 771 029)

Místnost Jméno Funkce E-Mail
Kancelář Martina Rešková Vedoucí DM reskovam@sse-lipniknb.cz
Kancelář Karla Linhartová Vychovatelka linhartovak@sse-lipniknb.cz
Kancelář Mgr. Josef Sztuchlík Vychovatel sztuchlikj@sse-lipniknb.cz

 

Třídní učitelé

Třída Třídní učitel Zastupující třídní učitel
1B Ing. Hana Ledvinová Ing. Josef Doležel
1EF Ing. Josef Doležel Ing. Hana Ledvinová
1C Mgr. Michaela Albrechtová Ing. Petr Obadal
2B RNDr. Ondřej Zezula Ing. Irena Kleinová
2EF RNDr. Ondřej Zezula Ing. Irena Kleinová
2C Ing. Irena Kleinová RNDr. Ondřej Zezula
3B Mgr. Hana Víšková PaedDr. Eva Křémenková
3E Mgr. Hana Víšková PaedDr. Eva Křémenková
3C Ing. Irena Kleinová RNDr. Ondřej Zezula
4BEF PaedDr. Eva Křeménková Mgr. Hana Víšková

 

Konzultační hodiny ve školním roce 2020/2021

Pedagogický pracovník Termín
Mgr. Michael Tesař Pátek: 14:00 – 15:00
Mgr. Michaela Albrechtová Sudý Pátek: 7:15 - 8:00
Ing. Jan Bortl, PhD. Lichý Čtvrtek 13:00 – 14.00, Sudá Středa: 13:00 – 14:00
Ing. Radek Číhal Lichá Středa:  13:20 – 14:05, Sudý Čtvrtek: 13:20 – 14:05
Ing. Josef Doležel Pátek: 14:00 - 14:45
Ing. Milada Figalová Lichý Čtvrtek: 13:30 - 15:00, Sudý Čtvrtek: 15:15 - 16:00, případně dle domluvy
Ing. Bohumila Fliedrová Úterý: 13:15 - 14:00, nebo dle domluvy
Mgr. Vojtěch Franek Lichá Středa: 13:30–14:30, Sudý Čtvrtek: 13:30–14:30
Mgr. Stanislav Hanousek Středa: 7:00 - 8:00
Ing. Petr Hronek Úterý: 7:00 - 8:00
Ing. Miroslav Chyška Pátek: 15:00 - 16:00
Ing. Irena Kleinová Liché Pondělí:  13:45 – 14:30, Sudé Pondělí:   13:20 – 14:05
PaedDr. Eva Křeménková Pondělí: 7:15 - 7:55, Výchovný poradce Úterý: 7:15 - 7:55
Ing. Hana Ledvinová Lichý Čtvrtek: 13:00-14:00, Sudý Pátek: 13:00 - 14:00 
Ing. Petr Obadal Úterý: 13:30 - 15:00, případně dle domluvy 
Mgr. Hana Víšková Pátek: 13:20 – 14:05
RNDr. Ondřej Zezula Lichá Středa:  15:00 – 15:45, Sudá Středa:  13:45 – 14:30