SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Nabídka práce

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Učitel odborných předmětů: Informatika / Informační technologie

Na dané pozici budete učit některé z následujících předmětů. Lze vyhovět Vašim odborným preferencím:

Informatika (Základy práce s počítačem, Textový a tabulkový editor, Tvorba prezentací, Počítačová grafika, Elektronická komunikace, Zpracování zvuku a obrazu, Internet jako zdroj informací ad.)

Aplikační software (Typografie, Tvorba diagramů, Tvorba publikací a marketingových materiálů, Rastrová a vektorová grafika, Základy CAD, 3D modelování ad.)

Databázové systémy (Základy databází, Relační databáze, Databáze v tabulkovém editoru, Databáze v MS Access, Databázový systém MySQL ad.)

Programování (Programování a algoritmizace, Strukturované programování, Objektové programování, Formulářové aplikace, Tvorba HTML, Kaskádové styly CSS, JavaScript, Skriptovací jazyk PHP ad.)

Nabízíme:

Požadujeme:

Nástup:

  1. září 2024

Zaměstnavatel:

Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou

Tyršova 781

751 31    Lipník nad Bečvou

O nás

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781 je příspěvkovou organizací Olomouckého kraje. Člen Okresní hospodářské komory Přerov, Českého svazu zaměstnavatelů v energetice a Asociace energetického a elektrotechnického vzdělávání. Partnerská škola Skupiny ČEZ. Počet žáků školy řadu let stoupá v souvislosti s žádanými obory IT a elektrotechnika, které se na škole vyučují. SŠE Lipník je ekonomicky a personálně stabilizovaná organizace s perspektivou dalšího růstu.

Žádosti:

Žádosti s životopisem posílejte na email ředitele školy: tesarm@sse-lipniknb.cz.

Na tento email zasílejte případné dotazy.

Uzavírka žádostí: 30. června 2024

Zájemce kontaktuje školu co nejdříve, rychlé jednání.

2024_06_ucitel_it.png (PNG 1036x692px )

Učitel odborného výcviku – elektro

Na dané pozici budete učit odborný výcvik elektrotechnických činností žáky tříletého učebního oboru Elektrikář a čtyřletého studijního oboru Mechanik elektrotechnik. Budete učit na pracovišti dílen v Lipníku nad Bečvou, případně na odloučeném pracovišti (polygonu) v Přerově.

Nabízíme:

  • Učit na odborné škole specializované na elektrotechniku a IT
  • Možnost uplatnit své znalosti a schopnosti, předávat poznatky, realizovat nápady
  • Zázemí stabilní organizace zřizované Olomouckým krajem
  • Další vzdělávání pedagogických pracovníků
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zkrácený / plný úvazek
  • Pracovní smlouvu s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • 11. platovou třídu pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 4 (pedagogičtí pracovníci)
  • 12 dnů studijního volna
  • Penzijní připojištění
  • Stravování ve školní jídelně

Požadujeme:

  • Min. střední vzdělání s maturitní zkouškou získané ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu
  • NV 194/2022 Sb.
  • Zdravotní způsobilost dle Zákona o pedagogických pracovnících 563/2004 Sb.
  • Trestní bezúhonnost dle Zákona o pedagogických pracovnících 563/2004 Sb.
  • Profesionalitu, odbornost, spolehlivost, kolegialitu, pozitivní vztah k mladé generaci
  • Výhodou je střední vzdělání s výučním listem v kombinaci se středním vzděláním s maturitní zkouškou
  • Pedagogické vzdělání je výhodou, ale ne podmínkou nástupu (!)

Nástup:

  1. září 2024 (případně 26. srpna 2024)

Tyršova 781

Žádosti:

Žádosti prosím zašlete co nejdříve.

2024_06_ucitel_ov.png (PNG 1022x691px )

Pracovník - pomocný školník

Pracovní náplň:

Školnické práce při opravách a údržbě školy, jejího zařízení a technického vybavení. Obsluha kotelen v době nepřítomnosti hlavního školníka. Rozvoz obědů.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr (zkrácený úvazek)
  • úvazek 12 hodin za týden, rozvrh pracovní doby dle domluvy
  • na dobu určitou 1 rok
  • mzda 7.587,- Kč, po měsíci možnost osobního příplatku

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • odpovědný přístup k práci

Nástup:

IHNED na dobu určitou 1 rok

Tyršova 781

Žádosti:

Žádosti s životopisem posílejte na email: sse@sse-lipniknb.cz.

Tel.: 581 773 740

2024_06_pomocny_skolnik.png (PNG 1017x679px )

Nabídka zaměstnání pro absolventy

24.4.2024

Nabízíme volné pozice - montér elektro pro montáže silnoproudých systémůvíce

13.3.2024

Pobočka v Lipníku nad Bečvou nabízí pracovní místo Elektroúdržbář/kavíce

6.6.2023

Firma nabízí pracovní pozici. Servisní technik pro IT systémy ve zdravotnické zobrazovací technicevíce

5.6.2023

Firma EMOS spol. s r.o., lídr v oblasti drobného elektra a osvětlení, hledá talentované absolventy technických oborůvíce

23.5.2023

Firma hledá do teamu mladšího kolegu, který má zájem pracovat na zajímavých projektech v oblasti chytrého LED osvětlení.více

16.5.2023

RESTA s.r.o., Kojetínská 3120/75, 750 02 Přerov nabízí prácivíce

15.5.2023

Union Grid se zabývá výstavbou  a projektováním trafostanic, kabelových vedení, rozvoden, venkovního vedení VN a VVN - nabízí prácivíce

12.5.2023

Firma nabízí pracovní pozici - Cyklomechanikvíce

9.5.2023

Kroměřížské technické služby hledají ELEKTRIKÁŘEvíce

3.5.2023

Firma nabízí pozici Elektromechanikvíce

3.5.2023

Firma nabízí pozice:více

3.5.2023

Elpremo s.r.o., Řepčínská 35/86, 779 00  Olomouc nabízí volné pracovní pozice:více

21.4.2023

Firma hledá:více

20.3.2023

Hledáme elektroudržbáře bez praxevíce

10.3.2023

Firma nabízí práci absolventům elektrooborů. Jedná se o zajištění provozu veřejného osvětlení. Absolventy si zaškolí a přiřadí je ke zkušeným kolegům.více

1.3.2023

Pro naši firmu CZECH ETIMEX s.r.o. v Hranicích hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektrotechnik.více

3.5.2023

Nabídka práce: Technik sítí elektronických komunikacívíce

25.10.2022

Nabídka práce - elektromontérvíce

21.6.2022

Firma nabízí volná pracovní místa a na prázdniny brigáduvíce

15.5.2023

Firma nabízí možnost ucházet se o pozici elektrokonstruktéra.více

14.6.2022

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘvíce

3.5.2023

Baví tě elektřina a chceš se řemeslo pořádně naučit?více

1.6.2022

Kam po škole? Začni u nás!více

3.5.2023

Nabídka práce:více

2.5.2023

PRECHEZA a.s. přijímá absolventy elektrooborůvíce

1.2.2022

Montér/ka měření - praktikant (absolvent) - Valašské Meziříčívíce

10.1.2022

Mubea, spol s r. o. Prostějovvíce

3.5.2023

Nabídka práce Elektromontér rozvodných zařízení – silnoproudvíce

14.3.2024

Nabídka pracovní pozice: Elektromechanik více

Zobrazit více