Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Stravování žáků

Školní jídelna se nachází vedle domova mládeže na adrese Bratrská 1114/13, 751 31 Lipník nad Bečvou. Zajišťujeme celodenní stravování pro ubytované na domově mládeže a také obědy pro studenty a vyučující. Žáci si na oběd mohou vybírat ze dvou druhů jídel, vždy čerstvě připravených. Studentům ubytovaným na domově mládeže připravujeme mimo oběda také snídaně, přesnídávky, odpolední svačiny a večeře. Realizujeme nové technologie přípravy pokrmů, dostatečný přísun zeleniny, ovoce, čerstvých mléčných výrobků, celozrnného pečiva. Suroviny z kterých připravujeme pokrmy, objednáváme převážně u regionálních dodavatelů.

 

Cena celodenního stravování pro školní rok 2023-2024 činí 160,-, dále pak žáci, kteří odebírají pouze obědy platí 40,- kč/ oběd. Žák na domově mládeže je povinen odebrat minimálně 2 hlavní jídla (snídaně, oběd, večeře)) denně. Při zájmu o stravování v naší jídelně je nutné složit jistinu, která se po ukončení studia vrátí zákonnému zástupci. Jistina pro školní rok 2023-2024 byla stanovena na celodenní stravování- 3.600, - kč pouze obědy- 900,- Kč.

 

Žáci jsou povinni se řídit vnitřním řádem školní jídelny, který je k nahlédnutí nejen v jídelně, v kanceláři vedoucí školní jídelny, ale i v elektronické podobě na našich stránkách.

 

Vnitřní řád školní jídelny

Přihláška se stravování

Vedoucí školní jídelny

 

Silvie Skřečková

e-mail: skreckovas@sse-lipniknb.cz

tel.: 581 772 743

 

Jídelní lístek

 

Aktuální jídelní lístek naleznete na webu www.strava.cz v sekci Jídelníčky. Číslo jídelny je 0916.

http://www.strava.cz/strava/stravnik/jidelnicky?zarizeni=0916

 

Aktuální jídelní lístek: