Cookie Consent by Free Privacy Policy website
SŠE Lipník nad Bečvou

Střední škola elektrotechnická
Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

škola s tradicí - škola s budoucností

Ubytování žáků

Ubytování a stravování žáků zajišťuje domov mládeže a jídelna, které sídlí na ulici Bratrská 1114.  Budova domova mládeže je umístěna v klidné části historického města Lipníka nad Bečvou.

 

Ubytování

 

Žákům poskytujeme ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením na patře, pokoje jsou nově vybaveny nábytkem, mají připojení k internetu. Všichni žáci mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku, klubovnu s televizí a DVD přehrávačem.

 

Ve školním roce 2024-2025 činí poplatek za ubytování 1 400 Kč na měsíc (možnost nárůstu ceny za ubytování z důvodu nárůstu nákladů).

 

Stravování

 

Ubytovaným žákům zajišťujeme celodenní stravování ve vlastní školní jídelně (snídaně, oběd a večeře), která se nachází v budově domova mládeže. Bližší informace naleznete v sekci Stravování žáků.

 

Ve školním roce 2024-2025 je cena za celodenní stravování 173 Kč (možnost nárůstu ceny z důvodu nárůstu vstupních nákladů).

 

Výchovná činnost

 

Poskytujeme kvalitní zázemí žákům k přípravě na vyučování a široké možnosti využití volnočasových aktivit. Vychovatelé vedou žáky k zodpovědnosti a samostatnosti a připravují je tak spolu se školou pro budoucí život. Snahou vedení domova mládeže je vytvářet rodinné prostředí, atmosféru důvěry a spolupráce. Součástí výchovně-vzdělávacího procesu na domově mládeže jsou exkurze, např. po pamětihodnostech Lipníka nad Bečvou, a tematicky zaměřené přednášky a besedy.

 

Ve volném čase mohou žáci využívat sportovní zařízení:

 

 

V blízkosti domova mládeže se nachází:

 

 

Přihlášky k ubytování

Vyplněnou a podepsanou přihlášku zašlete na adresu školy.

 

Vedoucí domova mládeže:

 

Martina Rešková

Telefon:   581 771 029

Mobil :    606 741 217

Email:     reskovam@sse-lipniknb.cz.

Adresa:  Bratrská 1114, 751 31 Lipník nad Bečvou